სამშაბათი, 1 აპრილი, 2025 წ.
საორგანიზაციო კომიტეტი
• კირთაძე შალვა – სწავლების მეთოდიკათა დეპარტამენტის ასოცირებული პროფესორი, აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტის (აწსუ) რექტორი, ქუთაისი, საქართველო;
• ჩოგოვაძე ლელა – ფილოლოგიის დოქტორი, ქართული ფილოლოგიის დეპარტამენტის ასოცირებული პროფესორი, ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა ფაკულტეტის დეკანის მოადგილე, აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ქუთაისი, საქართველო;
• დვალიშვილი ლუკა – ფილოლოგიის დოქტორი, ქართული ფილოლოგიის დეპარტამენტის ასოცირებული პროფესორი, აკაკი წერეთლის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ქუთაისი, საქართველო;
• შავიანიძე დავითი – ისტორიის დოქტორი, ისტორია-არქეოლოგიის დეპარტამენტის ასოცირებული პროფესორი, ქართველოლოგიის სამეცნიერო-კვლევითი ცენტრის მკვლევარი, აწსუ, ქუთაისი, საქართველო;
• მილორავა თინათინი – ქართველოლოგიის სამეცნიერო-კვლევითი ცენტრის მკვლევარი, აწსუ, ქუთაისი, საქართველო;
• მაჭავარიანი თეონა – ქართველოლოგიის სამეცნიერო-კვლევითი ცენტრის მკვლევარი, აწსუ, ქუთაისი, საქართველო;
• თედორაძე მარიკა – ფილოლოგიის დოქტორი, ქართული ფილოლოგიის დეპარტამენტის ასისტენტ-პროფესორი, აწსუ, ქუთაისი, საქართველო;
• ჭელიძე ქეთევანი – ინფორმაციული ტექნოლოგიების სამსახურის პროგრამული უზრუნველყოფის განყოფილების ხელმძღვანელი, აწსუ, ქუთაისი, საქართველო;
• ფუტკარაძე ნათია – ფილოლოგიის დოქტორი, კავკასიის უნივერსიტეტი, თბილისი, საქართველო.